25/02/2017
42 צפייות

כל אישה אוהבת שמחמיאים לה על השיער, הלבוש והמראה הכללי שלה. אבל כמובן שהמחמאה הכי נפלאה היא "כמה את נראית צעירה". השגת המראה הצעיר היא דבר נחשק מאוד, אך ייתכן שלא תמיד יהיה לך חשק להשקיע את כל כולך בנושא. על מנת לא "לעבוד בלהיראות צעירה", חשוב שתדאגי שטיפולי הטיפוח שאת עוברת וכן חומרי הגלם המשמשים את המטפלים שלך, יהיו המשובחים ביותר וכמובן עמידים לאורך זמן.

כיצד הפך לק ג'ל ללהיט בקרב נשות ישראל?

המודעות לחשיבותו של הטיפוח הנשי הייתה קיימת מאז ומתמיד, כאשר הטכנולוגיה הפכה את מוצרי הטיפוח למותאמים יותר ויותר לצרכים של נשים, ככל שהשנים עברו. הנשים הישראליות רוצות להשיג הכל: גם קריירה, גם בית, גם ילדים וכמובן גם זוגיות. בתוך כל העומס היום-יומי הזה, קשה למצוא זמן לטיפוח אישי ואת בטח שואלת את עצמך כיצד תוכלי להשקיע במראה החיצוני, מבלי לבזבז יותר מדי זמן.

לק עמיד העשוי ג'ל מאפשר הנאה ממראה מטופח ונקי של הציפורן, והוא חזק מספיק בכדי לא להיפגם גם כאשר את עובדת במשרד, שוטפת כלים או מחליפה חיתול לתינוק שלך. החומר המיוחד מחזיק מעמד לאורך מספר שבועות, כאשר הצבע היפה והבוהק נשאר כפי שהוא, לאורך כל התקופה.

האם השימוש בלק ג'ל הוא בטיחותי?

לק הג'ל עוטף את הציפורן הטבעית והוא בטוח יותר מאשר בנית ציפורניים, שבמסגרתה מודבקת שכבה מלאכותית על הציפורן, ומתחתיה עלולות להתפתח בקטריות וזיהומים. כאשר הלק מונח ישירות על הציפורן ללא מחיצה, הוא נצמד אליה היטב ומהווה שכבת מגן איכותית. עם זאת חשוב שתבדקי את השפופרת הספציפית שבה תעשי שימוש ושהחומר בתוכה עתיד להימרח על ציפורנייך, ותראי שמצוין עליה כי היא מאושרת לשימוש על ידי משרד הבריאות. הלק העשוי ג'ל לא אמור לפגום בציפורן הטבעית, וגם במידה ותסירי אותו, לפי כל ההוראות המתאימות, ציפורנייך אמורות לשוב ולהיראות כפי שהיית רגילה לפני הטיפול.

היכן ניתן לבצע מניקור באמצעות ?

כמעט כל מניקוריסטית שמכבדת את עצמה ושעברה קורס לבניית ציפורניים, ככל הנראה הוסיפה לעצמה גם לימודים של טיפוח הציפורן באמצעות הג'ל הייחודי הטרנדי. הרבה מאוד נשות מקצוע שאין להן עדיין קליניקה או עסק חיצוני, מציעות את השירות בביתן הפרטי ולעיתים זה עשוי להשתלם לך מאוד מבחינה כלכלית. בסביבת ביתך יש סיכוי רב שתמצאי בקלות מספר נשים שעוסקות במריחת לק בצורה מקצועית, ומומלץ שתבקשי המלצות מהחברות שלך וכן תעשי השוואת מחירים.

איך ניתן ליהנות מן היתרונות של הלק גם בבית?

מכיוון שכל חידוש של לק ג'ל אצל מניקוריסטית יכול להגיע לכמה עשרות שקלים אם לא יותר, ייתכן ולא תמיד זה יתאים לך מבחינת התקציב שתרצי להוציא על התחום הזה. עם זאת אין זה אומר שעלייך לוותר על המראה המטופח של ידייך, ובמקרה של בעיות תקציב את בהחלט יכולה להסתפק בלקים של חברות הקוסמטיקה, שניתן לקנות בכל חנות פארם בקרבת ביתך.

 

הלקים העשויים ג'ל והמוצעים למכירה לשימוש אישי בבית, לא פוחתים באיכותם מהלקים אצל המניקוריסטיות, אך חשוב שתדעי כיצד למרוח את הלק בצורה שתראה יפה, ומבלי לפגוע בציפורן שלך. בשימוש נכון ובמריחה מסודרת ויציבה, הלק בהחלט עשוי לעטר את ציפורנייך בצורה נאה ביותר גם אם את בעצמך תמרחי אותו.

ציפורניים הן אמנם איבר קטן בגוף אך עבור הרבה נשים זהו סוג של כרטיס ביקור, לכן כאשר הן מטופחות ויפות- הן מושכות הרבה מאוד תשומת לב חיובית בדיוק כמו עיבוי שפתיים, והופכות את המראה של האישה לצעיר ורענן.

מראה צעיר
שתף עמוד